top of page
iStock-501821118 (1).jpg

Hakkımızda

KONYA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

Konya Yeminli Tercüme Bürosu olarak, konusunda uzman, yüksek dil bilgisine sahip, deneyimli, kaliteli ve profesyonel kadromuz ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen firmamız,  profesyonel çeviri bürosu olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için Konya  ve geneline de hizmet vermekteyiz.

Gerek küreselleşen dünyada firmalar ve bireyler için sunduğumuz özel çözümlerle, gerekse resmi evraklarınız için noter onaylı ve yeminli tercüme hizmetlerimizle aldığımız sorumluluğun bilicinde olarak Konya Yeminli Tercüme Bürosu tercümanları olarak tüm dillerde ihtiyaçlarınıza hızlı, doğru ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Tüm yabancı dillerde yazılı ve sözlü çeviri hizmeti vermekteyiz. Her dilde adliyeden ve noterden yeminli uzman tercüman kadromuz mevcuttur. Schengen vize başvuruları ve Oturum vizesi başvurularını da bizzat takip ederek yardımcı olmaktayız.

Misyonumuz

Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır. Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işleme hizmeti ,hızlı cevap veren bir işletme olmaktır. Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır.

Vizyonumuz

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, çevreye, doğaya ve topluma saygı, insan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı, tüm kaynakların verimli kullanımı, müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

FATMA ATEŞ

KİŞİSEL BİLGİLER:

AD-SOYAD: FATMA ATEŞ

DOĞUM YERİ: AFYONKARAHİSAR

DOĞUM TARİHİ: 21.06.1987

UYRUĞU: T.C.

TEL: 0507 823 70 23

E-MAİL: fatmaates03@hotmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ:

2011-2012 YÜKSEK LİSANS SELÇUK ÜNİVERSİTESİ - SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ - ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI ANABİLİM DALI

2006-20011 ÜNİVERSİTE SELÇUK ÜNİVERSİTESİ-ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI

2009-2011 ÜNİVERSİTE WESTFÄLISCHE WILHEMS UNIVERSITÄT

2001-2005 LİSE AFYON YABANCI DİL AĞIRLIKLI LİSE

1994-2001 İLKÖĞRETİM ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

SERTİFİKALAR:  LLP ERASMUS PROGRAMI-BİLGİSAYAR-RUSÇA

REFERANSLAR: Doç. Dr. Zeki USLU-Prof. Dr. Yılmaz KOÇ-Koordinator Lothar Bunn-Dr. Andreas Bittner

241466.jpg
bottom of page